«Лісова пісня». Леся Українка

«Лісова пісня». Леся Українка
«Лісова пісня». Леся Українка
Издательство: Корбуш

Краткое описание:

Книга надрукована на папері Munken Print Cream (Швеція). Обкладинка виконана з високоякісної італійської натуральної шкіри. Корінець круглений. Обріз тонований торшонований.Форзац з мармурового паперу. Лясе; Футляр для книги декорований фактурним папером,гармонійно поєднується з форзацем. Формат:170х250 мм. Обсяг: 224 сторінки. Мова видання: українська.


Цена по запросу!
Предзаказ
Количество:
Быстрый заказ
Цена по запросу!">
«Лісова пісня». Леся Українка — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

«Лісова пісня». Леся Українка

Автор драми-феєрії «Лісова пісня» Леся Українка - видатна поетеса і драматург, перекладач, літературний критик, фольклорист, громадський і культурний діяч. Леся Українка (1871-1913) - псевдонім Лариси Петрівни Косач. Вона народилася в дворянській інтелігентній сім`ї. Її мати - українська письменниця Олена Пчілка, дядько - відомий вчений фольклорист М.П. Драгоманов. Леся Українка знала більше 10 іноземних мов, широко і всебічно вивчила твори світової класичної літератури. Творчість поетеси збагатило українську літературу новими темами й образами, вона підняла українську драму до рівня видатних досягнень світової драматургії, продовжувала і розвивала традиції Т.Г. Шевченка. Твори Лесі Українки широко відомі за кордоном, перші переклади її книжок англійською мовою з`явилися в Лондоні ще в 1916 році.

«Лісова пісня» стала вершиною поетичного генія Лесі Українки. Цікава історія написання цієї п`єси. Останні роки поетеса жила далеко від рідних місць, потребуючи в теплому кліматі внаслідок важкої хвороби. У цей час її чоловік, фольклорист Клімнетій Квітка, записував з голосу поетеси волинські пісні. Спів знайомих з дитинства мелодій і навколишня природа нагадували Лесі Українці рідну Волинь. Ці спогади склалися у чудовий поетичний сюжет. Важко назвати іншу п`єсу, в якій би завжди відроджуваній природі відводилася б така значна роль. Це поетичний і трагічний твір про красу чистого кохання, про мрії, вічного потягу до прекрасного. Мотиви «Лісової пісні» виразно перегукуються з чарівним світом казок Андерсена і його «Русалонькою». П`єса була написана влітку 1911 року в Кутаїсі протягом 10 днів. Незабаром твір було надруковано в «Літературно-науковому Вістнику» (1912 р). Варто окремо згадати і про музичний додаток до драми-феєрії, в якому Леся Українка публікує 16 волинських народних мелодій з точним зазначенням, де і яку з них грає на сопілці Лукаш.