Україна: хронологія розвитку

Україна: хронологія розвитку
Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку Україна: хронологія розвитку

Краткое описание:

Формат: 210 х 297 (А-4)

Обсяг:  544 сторінок

Обкладинка: шкіряна з тисненням  золотом

Мова видання: українська


Цена по запросу!
Есть в наличии
Количество:
Быстрый заказ
Цена по запросу!">
Україна: хронологія розвитку — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Україна: хронологія розвитку

Пропонуємо Вашій увазі унікальне багатотомне видання «Україна: хронологія розвитку», мета якого показати єдність України через призму історичного становлення. До складу комплекту увійшли книги серії «Україна: хронологія розвитку»:

1. Книга «Україна: хронологія розвитку. З давніх часів до пізньої античності» Том I 

Науково-популярне видання, яке висвітлює в хронологічній послідовності історичний розвиток України з давніх часів до пізньої античності. Багато фактів, чудові ілюстрації допоможуть Вам краще пізнати історію України. Розраховане на широке коло читачів. Може бути використане як джерело додаткової інформації щодо вивчення курсу історії.

2. Книга «Україна: хронологія розвитку. Давні слов`яни. Київська Русь» Том ІІ

Видання, в якому висвітлюється історичний розвиток українських земель

від доби раннього середньовіччя до монгольської навали середини ХІІІ ст.

3. Книга «Україна: хронологія розвитку. Від Батиєвої навали до Люблінської унії» Том IІI 

Науково-популярне видання розміщує багато історичних портретів відомих державних і церковних діячів, філософів і богословів, поетіві живописців; велике різноманіття ілюстрацій світських та духовних  пам'ятників архітектури і скульптури, літературних творів, картин, зображень військових походів та битв, що приверне увагу читачів.

4. Книга «Україна: хронологія розвитку. На порозі Нового часу» Том IV

Науково-популярне видання, яке в хронологічної послідовності висвітлює історичний розвиток України від часів укладення Люблінської унії 1569 р. і входження переважної частини українських земель до складу Речі Посполітої - до кінця XVIII ст.

5.Книга "Україна: хронологія розвитку. Імперська доба. 1800-1917 рр.". Том V

Наукове-популярне видання, яке висвітлює в хронологічеій послідовності історичний розвиток України з 1800 р. до початку Лютневої революції 1917 р., у період, коли українські землі перебували у складі двох імперій - Романових і Габсбургів.