Библиотека "Исторические монографии" Бильбасов В.А.

Библиотека  "Исторические монографии" Бильбасов В.А.
Библиотека  "Исторические монографии" Бильбасов В.А. Библиотека  "Исторические монографии" Бильбасов В.А. Библиотека  "Исторические монографии" Бильбасов В.А.
Издательство: Купола

Краткое описание:

Василь Олексійович Більбасов - російський історик і публіцист, майстер історичної біографії, найбільший фахівець з правління Катерини II.  Брат самарського губернатора П. А. Більбасова, зять видавця А. А. Краєвського.

  Це видання являє собою збірник, до якого увійшли вибрані монографії з історії, мистецтва, літератури і критики знаменитого історика і журналіста


64,000 грн.
Есть в наличии
Количество:
Быстрый заказ
Библиотека "Исторические монографии" Бильбасов В.А. — ваш заказ

Имя:

Телефон:

Комментарий:

Пожалуйста, укажите ваше имя и телефон, чтобы мы могли связаться с вами

Библиотека "Исторические монографии" Бильбасов В.А.

«Історичні монографії» - об'ємне видання, що містить багатий фактографічний матеріал з вітчизняної та зарубіжної історії.

У перший том зібрання увійшли вибрані твори з загальної історії: «Чех Ян Гус з Гусинця», «Легендарний образ Кирила і Мефодія», «Жінка-папа» та інші.

Другий том об'єднав статті та монографії з історії Росії, сюди ж увійшли деякі твори Більбасова по літературі: «Пам'яті Фонвізіна», «Самарін Гагаріну про Лермонтова», «Опіка над творами Пушкіна».

Військовим походам в XVIII столітті і історії правління Катерини II присвячений третій том «Історичних монографій».

У заключні два томи потрапили менш прославлені твори історика, які стосуються теми перебування в Україні іноземних державних і культурних діячів, а також критиці історичних праць сучасників Більбасова.

Книги оформлені у подарунковому вигляді. Шкіряні палітурки прикрашені золотим тисненням та металевими посрібненими накладками. Коробка обтягнута шкірою та декорована медалью, вкритою шаром срібла, гармонійно об'єднує 5 томів.